Funny Ride – Služby

Funny Ride

Vypracování analýzy rizik od Funny Ride

Jedině bezpečná atrakce může přinášet Vašim zákazníkům radost. Již od návrhu pečlivě analyzujeme možná rizika a zapracováváme je do protokolu, který je nedílnou součástí každého zařízení!

Tvorba projektové dokumentace

Kvalitní projekt má vždy kvalitní dokumentaci. Ta se hodí nejen při provozu zařízení, ale i v budoucnu při případném rozšíření, repasi nebo opravě zařízení, aby mohlo i nadále plnit svou funkci.

Výroba elektrických a řídících částí

Dnešní atrakce jsou komplexní zařízení využívající moderní řízení svých funkcí a nastavených programů. Tyto řídí celky navrhujeme  dle konkrétních požadavků zákazníka.

Projektování elektro zařízení

Při projektování využíváme naše dlouholeté zkušenosti v oboru při výrobě desítek atrakcí po celém světě. Vždy volíme řešení na míru danému projektu pro maximální funkčnost celku.

funny ride

Naším hlavním cílem je přinášet radost a zábavu v nekonečných variantách zařízení na míru vyrobených pro naše zákazníky. Nabízíme dlouholeté zkušenosti v oboru, zužitkování praxe v průmyslové automatizaci a kusové výrobě vysoce funkčních zařízení. To vše s důrazem na maximální bezpečnost všech komponent i celku. Protože jen dobře navržené, pečlivě vyrobené a precizně odzkoušené atrakce můžou dlouhodobě přinášet radost a zábavu. Samozřejmostí je školení obsluhy u každého zákazníka a kompletní servisní zázemí během provozu zařízení.

Provozování jednoúčelových atrakcí je především o emocích a my se vynasnažíme, aby pro vás a vaše zákazníky byly při spolupráci s námi pouze pozitivní. Výš tým Funny Ride.

 

 

 

 

 

Omron
ePLAN
Delta
Schneider
ABB
ProfCom