Projektování elektro zařízení

Projektování elektro zařízení

Společnost ADS Technologies s.r.o. nabízí komplexní dodávky a montáže elektrických zařízení, projektování elektro zařízení, pro pouťové atrakce – tzv. prostředky lidové zábavy. Naší předností jsou zkušenosti a schopnost zajistit komplexnost dodávky zahrnující výrobu, kvalifikované seřízení technologických funkcí, montáž u zákazníka a kvalitní servisní služby během provozu zařízení.

V rámci projektování elektro zařízení mohou být navrženy a vyrobeny i speciální atypické komponenty elektrozařízení (řídící elektronika, ovládací pulty a rozhraní HMI – dotykové ovládací panely, rozvaděče na míru apod.). Produkce je orientována zejména na kusovou výrobu s cílem vyhovět individuálním požadavkům zákazníka. Zařízení projektujeme dle platných nařízení vlády a příslušných norem (NV176/2008, ČSN EN ISO 13849-1, ČSN EN ISO 13855, ČSN EN ISO 12100, …). Výrobní technologie je vždy dle své povahy a stupně nebezpečnosti doplněna o bezpečnostní prvky zaručující bezpečnost pasažérů ale i obsluhy (optické závory, bezpečnostní spínače a zámky, nouzové stopy, krytování, zábrany, atd.). Již ve stádiu návrhu technologie se provádí analýza bezpečnostních rizik, ze které vyplynou příslušná bezpečnostní opatření. Vše připraveno pro bezproblémový průběh certifikace TÜV.

Podívejte se na naše reference a atrakce, které jsme projektovali.

Pouze certifikované produkty

Pouze certifikované produkty

Časté použití nových certifikovaných bezpečnostních funkcí je vyžadováno z důvodů přísnějších legislativních požadavků v oblasti bezpečnosti pouťových atrakcí. V mnoha případech nahrazujeme nespolehlivé mechanické vazby vazbami elektronickými s využitím synchronizovaných pohonů.

Osazení rozvaděčů elektronickými řídícími systémy

Osazení rozvaděčů elektronickými řídícími systémy

Naše rozvaděče jsou běžně osazeny elektronickými řídícími systémy (PLC), spínací a jistící technikou, frekvenčními měniči (FVD), softstartéry, zdroji VDC, bezpečnostními moduly, dotykovými panely atd. od obecně známých výrobců Siemens, Schneider Electric, EATON, ABB, Rockwell, OEZ, atd.

Montáž zařízení včetně uvedení do provozu

Montáž zařízení včetně uvedení do provozu

Provádíme konečnou montáž zařízení u zákazníka včetně elektroinstalace, seřízení, uvedení do provozu. Zajišťujeme zkušební provoz a zaškolení obsluhy. Součástí je i řádně provedená revize daného zařízení.

Servis

Poskytujeme rychlý servis v případě závady. Opravu lze realizovat několika způsoby:

  • Vzdálenou správou přístupu přes internet (Wifi, 4G) do řídícího počítače atrakce lze analyzovat závadu a upravovat řídící software včetně nastavení periferií, např. nastavení parametrů a monitorování měniče frekvence.
  • Formou help-line komunikace (telefon, email, sociální sítě, …) lze identifikovat závadu a vyřešit její opravu.
  • Většinu komponent držíme skladem proto jsme schopni rychle reagovat a vyřešit závadu u zákazníka zasláním dílu expresní přepravní službou ještě tentýž den.
  • Osobním řešením závady technikem na místě u zákazníka.
Projektování elektro zařízení

Kontaktujte nás

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte se na nás obrátit. Nechte si vypracovat nezávaznou nabídku na zařízení podle vašich požadavků. Případně můžeme zaslat přibližnou cenu atrakcí uvedených v referencích. Všechny kontaktní informace najdete přehledně na jednom místě po kliknutí na odkaz.

Kontaktovat
Omron
ePLAN
Delta
Schneider
ABB
ProfCom