Projektová dokumentace

Společnost ADS Technologies s.r.o. v oblasti projekčních činností, managementu a tvorby dokumentace nabízí komplexní zpracování projektů a dodávky elektrických zařízení pro široké spektrum atrakcí. Projektová dokumentace elektrických zařízení pro zábavní atrakce.

Dokumentace je zpracována především v CAE/CAD systémech EPLAN, AutoCAD, textová část následně v programech MS-Office. Všechny části dokumentace jsou zpracovávány dle platných legislativních předpisů a technických norem ČSN (EN, DIN, IEC).

PROJEKTOVÁ DOKUMENTACE

Co obsahuje naše dokumentace

Naše dokumentace zahrnuje projekt, komentovaný kód programů, příručku pro obsluhu a údržbu, standardní dokumentaci řídicích systémů a další speciální dokumentaci.

Co Vám naše projektová dokumentace přinese

Tato dokumentace umožňuje zákazníkovi běžný provozní servis dodávaných zařízení a zajišťuje možnost bezproblémového rozšiřování a modernizace stávající aplikace.

O nás

Provozovatel značky FUNNY RIDE, společnost ADS Technologies s.r.o., byla založena v roce 2014 po předchozím dlouholetém působení zakladatelů firmy v oboru průmyslové automatizace, projektování dokumentace elektrických zařízení a další.

Zaměření společnosti bylo především na vývoj a výrobu jednoúčelových strojů a zařízení, nasazení řídicích systémů do nových i stávajících výrobních zařízení, rekonstrukce a rozšíření starších strojů a technologických celků a projektování dokumentace elektrických zařízení. Krátce po svém vzniku začala firma spolupracovat na dodavatelské úrovni s výrobci atrakcí a do dnes má na svém kontě několik desítek funkčních atrakcí po celém světě. V tomto oboru firma získala mnoho cenných zkušeností při různých aplikacích a provádí práce od návrhu řešení pro daný případ, přes výrobu rozvaděčů, provozní rozvody, až po programové vybavení a konečnou dokumentaci s návodem pro obsluhu a údržbu. Samozřejmostí je zajištění projektové dokumentace, výchozí revize elektro, prohlášení o shodě a zkoušky EMC.

Kontaktujte nás

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte se na nás obrátit. Nechte si vypracovat nezávaznou nabídku na zařízení podle vašich požadavků. Případně můžeme zaslat přibližnou cenu atrakcí uvedených v referencích. Všechny kontaktní informace najdete přehledně na jednom místě po kliknutí na odkaz.

Kontaktovat
Omron
ePLAN
Delta
Schneider
ABB
ProfCom